Operator CNC Laser

Allinox Innovation S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- experienta in domeniu.
- buna cunoastere a desenului tehnic.
- disponibilitate pentru a lucra in doua schimburi
-atent la detalii

Program de lucru:
Luni-Vineri
06:00-14:30 / 14:30-23:00
Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la numarul de telefon sau email.

Descrierea jobului

- asigura manipularea materiei prime si a produselor finite
- executa debitarea unei piese sau a unui lot de piese respectand cotatia desenului valabil;
- foloseste instrumente de masura si control: subler
- seteaza programul din memoria masinii sau a fisei de lucru.
- regleaza masina, executa si verifica primele piese din comanda.

Nu oferim cazare.

Se deconteaza transortul

Companie cu domeniul de activitate in confectii metalice cu sediul in Cluj-Napoca angajeaza operator cnc laser pentru prelucrarea tablelor.
Publicat 12 Sept. 2022 Reactualizat 10 Oct. 2022 Expiră 12 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.