Publicat 05 Dec 2016 | Reactualizat 05 Ian 2017 | Expiră 06 Ian 2017

Operator CNC Germania

5 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Recrutam personal pentru clientii nostrii din Germania.

Cerinte:
- Producerea de piese mici la masini de sculptat CNC
- Crearea si schimbarea programelor
- Controlarea pieselor in conformitate cu desenele si programele de verificare.

Descrierea jobului

Calificari:
- Sunteti mecanic industrial, masinist utilaje, specilaist CNC sau aveti o educatie similara
- Aveti experienta practica in operarea masinilor si bune cunostinte de calculator
- Experienta practica in controlarea software-ului este un plus
- Sunteti dornic de a lucra in schimburi
- Sunteti motivat si aveti un simt al calitatii
- Cunoasterea limbii germane reprezinta un plus, daca nu oferim cursuri limba germana.

Muskelhirn SRL este o companie ce ofera consultanta si pregatire candidatilor care vor sa isi dezvolte o cariera in afara Romaniei.

Muskelhirn iti faciliteaza integrarea pe piata de munca din Europa de Vest.

In acest moment cautam electricieni care considera ca nu isi pot indeplini obiectivele financiare in Romania.
Ne concentram training-ul pentru accesul pe piata de munca din Germania, caracterizata de un mediu de lucru deosebit de stabil.

Daca nu sunteti din Bucuresti putem avea un interviu pe Skype, va rog trimiteti-ne detaliile nume/id Skype.
Daca esti dispus sa faci un pas inainte in cariera, trimite-ne acum cererea de angajare insotita de CV (doar prin e-mail):

jobs@muskelhirn.com
0723 501 399 (Limba Romana)
0729 546 370 (English & German)
Muskelhirn SRL
Str. Burnitei, Nr. 24, Birou 20, Etaj 1
Sectorul 3
Bucuresti, Romania

Expirat

Operator CNC Germania  -  Muskelhirn SRL