Publicat 12 Iul 2019 | Expiră 12 Aug 2019

Operator cnc freza

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta de minim 2 ani in frezaj CNC;
Foarte bune cunostinte de citire a planurilor;
Organizare si gestionare prioritati;
Limba franceza nivel de baza (cel putin citit);
Cunoasterea echipamentelor Hurco constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Frezare 3 si 5 axe in vederea fabricarii pieselor mecanice complexe;
Realizarea de piese mecanice de mari si mici dimensiuni in termen limita;
Programarea sau participarea la programarea piselor mai complexe;
Programarea manuala sau pe masina pentru operatiuni simple;
Localizare: Mogosoaia,Centura Bucuresti, transport platit

Beneficii
Salariu corect in functie de competente;
Transport asigurat;
Tichete de masa;
Asigurare medicala;

Companie cu activitate de proiectare si realizare de dispozitive de control si utilaje pentru industria auto si aeronautica, cat si de realizare de piese prototip, recrutam un responsabil echipa frezori CNC pe 3 si 5 axe.

Expirat
Operator cnc freza  -  SC GROUP ALLIO ROMANIA SRL