Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 08 Feb 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Operator CNC - Cluj-Napoca

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

OPERATOR CNC
- Cluj-Napoca-
Candidatul Ideal:
- Absolvent de studii superioare tehnice (preferabil TCM)
- Disponibilitate de a lucra in tura de dupa-masa
- Capacitate de a reactiona rapid si de a lucra independent;
- Cunostinte depre prelucrarile prin aschiere (frezare, strunjire)
- Bune cunostiinte tehnice – simboluri si desene tehnice (citire si interpretare);
- Capacitatea de a lucra independent
- Dorinta de a acumula noi informatii si cunostinte

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Operarea masinilor unelte CNC– freze (Mini Milll HASS- 3 axe)
- Intretinerea si mentinerea parametrilor optimi de functionare a masinilor unelte CNC
- Aprovizionarea locului de munca cu materialele si semifabricatele necesare
- Urmarirea pasilor de productie, respectiv a programului pentru piesele ce urmeaza a fi prelucrate
- Prelucrarea pieselor mecanice conform desenelor tehnice
- Utilizarea dispozitivelor de măsură pentru controlarea pieselor finite
- Asigurarea functionarii masinii si pastrarea curateniei la locul de munca

Descrierea companiei

Bine ai venit!

Ai ajuns in universul joburilor inteligente! SMART HR ofera de 17 ani servicii integrate de resurse umane.

Esti in cautarea unei provocari sau a unei schimbari? Ai vrea un job in Cluj Napoca sau in alt oras al tarii?

Poti sa ne spui despre cariera la care visezi si sa ne trimiti un CV la recrutare@smart-hr.org sau andra@smart-hr.org pentru a intra in baza de date.

Consultantii nostri te asteapta cu mai multe detalii la nr. de tel. +40 758248444 sau te asteptam pe www.smart-training.ro.

Expirat
Operator CNC - Cluj-Napoca  -  SMART TRAINING