Operator CNC- Apahida, judetul Cluj

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii de specialitate (inclus cursuri de calificare)
  • Medie experienta profesionala operare pe masini CNC
  • Limba engleza/ franceza/germana, nivel conversaţional, constituie avantaj.
  • Cunoastere programe FANUC, SINUMERIK
  • Cunoastere structura si principii de baza masina cu CNC.

Descrierea jobului

  • Materiale folosite (otel, fonta, aluminiu)
  • Cunoastere si folosire instrumente de masurare de baza (calibre, micrometru, subler, lere, comparator)
  • Pregatire semifabricate pentru fixare pe masina
  • Operatii simple de debavurare
Beneficii:
  • Decontare transport
  • Asigurare medicala privata
  • Prima trimestriala
  • Se lucreaza in 3 schimburi.

Sc Pfeiffer Vacuum Romania Srl este un grup german specializat in tehnologia vidului, unul dintre cel mai mare producator mondial de pompe si echipamente de vid.
Publicat 19 oct. 2021 Reactualizat 16 nov. 2021 Expiră 18 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos