Publicat 25 Ian 2018 | Expiră 25 Feb 2018

OPERATOR CHIMIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

a. Studii de bază: (bio)chimie/ asistent de farmacie
b. Deschis la formare profesională
c. Posedă cunoștințe tehnice privind utilajele și aptitudini practice
d. Cunoștințe de operare calculator

Descrierea jobului

a. Efectuarea operaţiilor tehnologice de ambalare a medicamentelor
b. Exploatarea corectă şi curăţirea echipamentelor de ambalare
c. Completarea documentelor tehnologice pentru operaţiile efectuate

Constituie avantaj in cursul selectiei:
Experienţă profesională în zona de producţie

Gedeon Richter este unul dintre cele mai importante nume de pe piaţa farmaceutică din Europa Centrală şi de Est, consacrată activităţii de producţie, cercetare, dezvoltare şi inovaţie.

În România, la nivel de grup, Gedeon Richter dezvoltă o activitate integrată: dezvoltare şi producţie de medicamente, distribuţie şi retail.

Principalul nostru obiectiv este de a oferi produse de calitate la preţuri accesibile tuturor categoriilor de pacienţi, astfel cu o experienţă de peste 100 ani în industria farmaceutică, Richter este partenerul de încredere a sănătaţii în peste 100 de ţări.

Expirat
OPERATOR CHIMIST  -  GEDEON RICHTER ROMANIA SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles