Publicat 21 Nov 2018 | Reactualizat 06 Dec 2018 | Expiră 21 Dec 2018

OPERATOR CENTRU PRELUCRĂRI MECANICE - CLUJ-NAPOCA

1 post

Candidatul ideal

- Operare mașină automată pentru realizare decupaje și găuriri confecții metalice pentru realizarea tablourilor electrice
- Transcriere desene de prelucrare în software-ul mașinii (asemănător Autocad)
- Operare PC - nivel de bază
​- Disponibilitate de a învăța
- Concentrare a atenției

Constituie avantaje, nu condiții eliminatorii:
- Cunoașterea programului Autocad sau proiectare 2D, nivel de bază

Descrierea jobului

- Se oferă formare la locul de muncă
- Nu e necesară experiența

Electroglobal este unul dintre liderii naționali în domeniul soluțiilor si echipamentelor electrice, pentru sistemele de automatizări industriale, acţionări electrice şi sisteme de iluminat.

Scopul nostru este să oferim soluţii pentru eficientizare energetică şi îmbunătăţirea productivităţii, propunând soluţii personalizate, adaptate business-ului. Vrem ca orice colaborare să se transforme într-un parteneriat de lungă durată.

OPERATOR CENTRU PRELUCRĂRI MECANICE - CLUJ-NAPOCA  -  Electroglobal