Operator centrala termica/ Fochist

J.F.Furnir 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Daca esti :
Operator centrala termica/ fochist cu atestat si cu abilitati tehnice si analitice bune
Orientat spre rezultat

Daca ai :
Experienta relevanta in centrale termice industriale
Constituie avantaj daca ai :
  • experienta in actionari electrice si intretinerea utilajelor
  • cunostinte bune de electromecanica, electropneumatica si electrohidraulica
  • cunostinte medii de limba engleza
Disponibilitate program ture continue

Descrierea jobului

Poti sa te ocupi cu :
Supravegherea bunei functionari a centralei termice in cadrul unei echipe

Iti oferim :
Posibilitatea de a lucra in cadrul companiei intr-un mediu de lucru prietenos, cu posibilitatea de a invata lucruri noi si de a-ti dezvolta cunostintele si abilitătile profesionale.

Descrierea companiei

DESPRE NOI
Stabilim standarde înalte de calitate pentru produsele noastre și, de asemenea, pentru serviciul nostru pentru clienți. Inca de la inceput, compania noastra traditionala s-a bazat pe valori stabile si expertiza lemnului pur. Pe scurt, caracteristicile companiei noastre se reflectă în produsele noastre, iar acestea sunt valori precum : fiabilitate, conștiința calității și un amestec optim de tradiție și inovație.
Publicat 8 Iun. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.