Publicat 16 Ian 2016 | Expiră 17 Feb 2016

Operator / casier pariuri sportive Winner

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa intruneasca urmatoarele calitati:

* cunostinte de operare PC nivel mediu

* experienta in relatia cu clientii

* punctualitate

* astect fizic placut

* experienta in vanzari constituie un avantaj

Descrierea jobului

* oportunitatea unui loc de munca stabil

* mediu de lucru placut si curat

* program flexibil

Winner pariuri sportive, este una dintre cele mai bune case de pariuri la ora actuala, avem nevoie de oameni calificati pe care sa-i angajam in cadrul acestei companii.

Expirat
Operator / casier pariuri sportive Winner  -  Creativ Artistic Projects Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles