Publicat 19 Iun 2017 | Reactualizat 17 Iul 2017 | Expiră 21 Iul 2017

Operator call-center (outbound)

15 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ești o persoană orientată spre performanță, sociabilă și ușor adaptabilă într-un colectiv tânăr și dinamic?

Îți place să vinzi și să ai șansa să câștigi prin propriile forțe un venit net lunar care îți poate depăși așteptările?

Dacă te regăsești printre cerințele de mai jos, avem exact ce-ți trebuie!

● foarte bune abilități de comunicare verbală și ascultare;
● persuasiune și atitudine pozitivă
● spirit de echipă, seriozitate și punctualitate
● studii medii – diploma de Bacalaureat
● cunoștințe operare calculator – nivel mediu
● constituie avantaj experiența anterioară în vânzări prin telefon
● DOAR program full-time, de luni până joi, de la 08:30 la 17:00; Vineri: 08:30-14:30 (weekend liber)

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI:
- contactarea telefonică a clienților
- lansarea / confirmarea comenzilor
- realizarea planurilor de vânzări
Compania este specializată în marketing pe internet și construirea unei imagini pozitive a firmelor în spațiul online.

Oferim contract permanent de muncă, salariul începând de la 1950 RON până la 3900 RON, cu un sistem de bonusare competitiv.

Vă garantăm:
- condiții stabile de angajare
- posibilitatea de a dobândi o experiență valoroasă în comunicarea cu clientul
- competiții săptămânale, pentru care se oferă diverse premii
- TRAINING

Compania CBOK a fost înființată în Polonia, iar în prezent activează în zece țări din Europa. A fost fondată cu scopul de a valorifica serviciile de înaltă calitate și promova acțiunile atipice în marketing-ul online. CENTRUL DE CERCETARE A OPINIILOR CLIENȚILOR CBOK S.R.L. dorește să fie întotdeauna alături de clienți pentru a le putea îndeplini cele mai exigente cerințe astfel încât aceștia să poată acționa eficient în sectorul în care își desfășoară activitatea.

Expirat
Operator call-center (outbound)  -  Centrul de Cercetare a Opiniilor Clientilor CBOK SRL