de ani Fără Frică...

Publicat 26 Ian 2016 | Reactualizat 23 Feb 2016 | Expiră 27 Feb 2016

Operator Call Center

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta pe un post similar
- Cunostinte PC (microsoft office - obligatoriu)
- Excelente abilitati de comunicare
- Voce placuta, claritate in exprimare
- Atentie la detalii
- Rapididate la tastare

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Program de lucru 09:00- 15:30 de luni pana vineri;
- Efectuarea de apeluri pentru calificarea bazei de date proprii;
- Obtine si introduce in sistem informatiile obtinute in urma calificarii bazei de date;
- Optimism si dinamism

BENEFICII:
- Ambient motivant, dinamic si stimulant;
- Posibilitate de promovare in cadrul companiei.
- Salariu motivant;
- Teambuilding-uri periodice cu angajaţii firmei;

LOCATIE: la maxim 5 minute de statia de metrou Dimitrie Leonida

Borg Design este o companie cu capital privat ale carei principale activitati sunt dezvoltarea si distributia de software precum si consultanta in tehnologia informatiei.

Platforma Listafirme.ro pusă la dispoziție de Borg Design utilizatorilor centralizează datele de contact, informațiile financiare, informațiile cu privire la bonitate, asociați sau administratori, precum și relaționarea cu alte companii sau istoricul firmelor din România,  informațiile din baza de date fiind actualizate prin Call Center-ul propriu.

Expirat
Operator Call Center  -  Borg Design SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles