Publicat 23 Ian 2016 | Expiră 26 Ian 2016

Operator call center

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Nivel studii: medii sau superioare (absolvent sau in curs);
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare, orientare catre client si rezolvarea problemelor;
- Cunostinte limba engleza (nivel avansat);
- Cunostinte operare calculator (MS Windows, MS Office – nivel mediu);
- Experienta profesionala in activitati de call center - constituie un avantaj .

Descrierea jobului

- Interactioneaza telefonic cu clientii in vederea identificarii problemelor si gasirii solutiilor corespunzatoare;
- Furnizeaza informatiile solicitate despre produse si procesul de comanda online (modalitati de plata, livrare, retur etc.);
- Raspunde la solicitarile clientilor venite pe adresa de email suport;
- Identifica si propune proceduri noi, in functie de solicitarile clientilor

Prezenta pe piata din anul 2000, compania inregistreaza in prezent un numar de peste 20000 de clienti in toata tara si este importator pentru numeroase branduri cu renume, recunoscute si apreciate in toata lumea. Filosofia SKIN este de a aduce numai produse de calitate pe piata romaneasca.

In ultimii ani, compania a inregistrat o crestere exponentiala a cifrei de afaceri, devenind una dintre cele mai importante si mai apreciate companii de distributie la nivel national.

Expirat
Operator call center  -  Compania de suport

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles