Operator Call-center

CONFIDENTIAL - 100 poziții

Candidatul Ideal

Cunoasterea obligatorie a limbii Italiene, minim nivel B2

Descrierea jobului

1CallCenter este o companie ucraineană care se dezvoltă și se extinde constant. Suntem pe piață de zece ani, lucrând cu clienți din Europa, Asia, America Latină și Africa. Misiunea noastră este să aducem valoare oamenilor, iar scopul nostru este să fim cei mai buni în vânzări. Chiar și în vremuri atât de dificile, ne susținem constant angajații și oferim toate oportunitățile de dezvoltare și creștere în carieră.

Cine este candidatul nostru ideal?

Dacă vorbești fluent în italiană, îți place să lucrezi cu oamenii, vrei să-ți îmbunătățești abilitățile de vânzări, ești binevenit să ni te alături.
Căutăm candidați fără experiență, dar cu dorință de dezvoltare si crestere in cariera. Vă vom ajuta să vă îmbunătățiți abilitățile și să atingeți nivelul dorit de venit!

Ce oferim:

condiții de lucru confortabile, deoarece aceasta este o muncă complet la distanță și aveți ocazia să vă echipați cu un loc de muncă ideal și confortabil;
salariu mare fara limite, pentru ca avem tarif + bonusuri;
Deja în prima lună de muncă de la 700 de euro și mai mult
5 zile lucrătoare pe săptămână și 2 zile libere la alegere;
program de lucru în ture (9:00-18:00, 14:00-23:00);
oportunități de carieră

Ce trebuie sa facem:

oferiți consiliere de calitate clienților cu privire la produsele noastre;
vinde conform scripturilor furnizate;
înregistrează rezultatele conversațiilor în sistemul CRM;
studiați și aplicați informații noi despre produsele noastre.
Printre cerințele obligatorii se numără cunoașterea limbii italiene la un nivel nu mai mic de B2 și prezența unui laptop sau computer, internet bun și un set cu cască.

Asteptam cu nerabdare să ne trimiteți CV-ul, astfel încât să avem un interviu cât mai curând posibil!

1CallCenter è un'azienda ucraina in costante sviluppo ed espansione. Siamo presenti sul mercato da dieci anni, lavorando con clienti provenienti da Europa, Asia, America Latina e Africa. La nostra missione è quella di avvantaggiare le persone e il nostro obiettivo è essere i migliori nelle vendite. Anche in un momento così difficile, supportiamo costantemente i nostri dipendenti e offriamo tutte le opportunità di sviluppo e crescita professionale.

Chi è il nostro candidato ideale?

Se parli correttamente l'italiano, ti piace lavorare con le persone e vuoi migliorare le tue capacità di vendita, vieni da noi.
Consideriamo candidati senza esperienza, ma con voglia di imparare e crescere. Ti aiuteremo a migliorare le tue abilità e raggiungere il livello di reddito desiderato!

Cosa offriamo:

condizioni di lavoro confortevoli, perché si tratta di un lavoro completamente a distanza e hai l'opportunità di dotarti di un posto di lavoro ideale e confortevole;
stipendio alto senza limiti, perché abbiamo una tariffa + bonus;
Già dal primo mese di lavoro riesci a guadagnare da 700 euro e oltre
5 giorni lavorativi a settimana e 2 giorni di ferie variabili;
orario di lavoro a turni (9:00-18:00, 14:00-23:00);
opportunità di crescita professionale

Cosa si deve fare:

fornire consulenza ai clienti in merito ai nostri prodotti;
vendere secondo gli script forniti;
registrare i risultati delle conversazioni nel sistema CRM;
imparare e applicare nuove informazioni sui nostri prodotti.
Tra i requisiti obbligatori vi sono la conoscenza della lingua italiana di livello non inferiore al B2 e la disponibilità di un laptop o computer, Internet via cavo e un auricolare.

Inviaci il tuo curriculum il prima possibile in modo da poterci incontrare presto per un colloquio!
Publicat 27 Sept. 2022 Reactualizat 27 Oct. 2022 Expiră 27 Oct. 2022

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.