Operator Call-Center

SYNEVO ROMANIA - 4 poziții
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat;
  • Cunostinte de operare PC;
  • Bune abilitati de comunicare eficienta;
  • Abilitatea de asculta cu rabdare si de a clarifica, prin intrebari, situatiile prezentate de pacienti;
  • Abilitatea de a raspunde intr-o maniera binevoitoare si profesionista;
  • Abilitatea de a transmite informatiile in mod clar;
  • Persoana empatica.

Descrierea jobului

  • Preluarea telefonica a solicitarilor pacientilor intr-o maniera politicoasa, binevoitoare, profesionista si oferirea informatiilor corecte si complete despre serviciile Synevo, respectand standardele legate de comunicare in cadrul companiei.
  • Preluarea apelurilor telefonice (interne si externe);
  • Efectuarea/anularea programarilor;
  • Informarea pacientilor în legătură cu serviciile oferite ( tipuri de servicii active, servicii noi introduse, servicii care nu sunt oferite temporar, servicii periodice, tipurile de probe si materiale de recoltare, preturi si promotii, taxe de urgenta, informatii despre protocolul de recoltare, logistica, date si metode de lucru, valori de referinta, timp de eliberare a rezultatelor);
  • Oferirea suportului in accesarea rezultatelor online;
  • Preluarea si rezolvarea operativa a solicitarilor clientilor;
  • Promovarea serviciilor companiei in randul potentialilor clienti.
Oferta Synevo
Salariu motivant, tichete de masa, abonament medical, prime in bani cu diverse ocazii (primă de vacanță, Crăciun/ Paști, 8 Martie), ajutoare financiare pentru evenimente familiale, alte bonusuri ocazionale – conform politicilor companiei.

Synevo este unul dintre cei mai importanți furnizor de servicii de diagnostic de laborator din România, oferind peste 2.000 de tipuri de analize uzuale și avansate, care acoperă o gamă largă de servicii de laborator, de la teste de prevenție până la monitorizarea tratamentelor.Synevo România administrează o rețea națională de 21 laboratoare și 147 de centre de recoltare a probelor biologice, amplasate în zone ușor de accesat din 65 de localități. Peste 1.400 de angajați sunt implicați în deservirea a mai mult de 3,5 milioane de clienți, prin realizarea a peste 17 milioane de teste anual.

Cu o experiență de 26 ani în piață, Synevo România susține profesioniștii din domeniul sănătății, unitățile medicale, cercetătorii, companiile farmaceutice și pacienții în vederea luării unor decizii informate și oferă acces la platforme digitale care permit experiențe personalizate pentru clienți. (www.synevo.ro)

Synevo România face parte din Medicover AB, unul dintre cei mai importanți furnizori internaționali de servicii medicale și diagnostic, cu sediul central în Suedia, listată și cotată la Bursa NASDAQ Stockholm. (www.medicover.com).

Pentru mai multe detalii, accesați:

www.medicover.com

Publicat 4 iul. 2022 Reactualizat 3 aug. 2022 Expiră 3 aug. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos