Operator Call Center

IQBox.ro S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii medii
- Abilități de operare PC (MS Windows, MS Office)
- Bune abilitati de comunicare si relationare
- Experiența anterioara in call center va fi considerată un avantaj

Descrierea jobului

Operatorul call center trebuie sa indeplineasca urmatoarele atributii:
- Initierea apelurilor telefonice catre clientii care au achizitionat un serviciu/produs pentru a le oferi informatii despre alte servicii/produse;
- Vinde servicii aditionale, promovand serviciile companiei;
- Identifica nevoile clientului;
- Mentine baza date call center, introducand informatii.

Oferim:
- Mediu de lucru dinamic si placut intr-o companie ce se extinde
- Pachet salarial atractiv peste media pietei, format din salariu fix + comision (in functie de performanta)
- Contract de munca pe durata nedeterminata
- Training si dezvoltare personala
- Oportunitate de dezvoltare a carierei

IQBox Vodafone este unul dintre cei mai de încredere parteneri Vodafone România.

Deja prezent în orașe cheie din țară precum București, Târgu-Jiu, Alexandria, Baia Mare, Brăila Caransebeș, Râmnicu Vâlcea, Ploiești și Mioveni, IQBox Vodafone este un magazin dedicat celor pasionați de telefoane mobile și tehnologie. Aici puteți găsi concepte și soluții “Out of the box”, smartphone-uri și tablete performante, accesorii GSM și fun gadgets.

Publicat 26 apr. 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos