OPERATOR CALL CENTER

iStyle Retail SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Coerenţă in gândire,capacitate organizatorică;
- Abilitați în utilizarea calculatoarelor, a altor echipamente informatice;
- Abilitatea de a lucra sistematic;
- Viteză de reacție şi capacitatea de a lua decizii punctuale;
- Răbdare, calm, precizie, amabilitate, politețe, fermitate, promptitudine;
- Excelentă comunicare orală și scrisă.

Descrierea jobului

-Prezintă şi promovează direct produsele/serviciile prin realizarea de oferte pentru clienții potențiali şi cei existenți;
-Menține permanent legatura cu clienții existenți pentru fidelizarea acestora;
-Urmăreşte încasarea comenzilor;
-Realizează planul zilnic de vânzări;
-Execută orice alte dispoziții date de superiorul ierarhic direct sau de supraordonații acestuia în realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei în limitele respectării temeiului legal;
Cerinţe:
-Limbă engleză;
Ofertă:
-salarizare bazată pe performanţele obţinute
-oportunitatea de promovare

iStyle este cel mai mare lanț de magazine Apple Premium Reseller din Centrul și Estul Europei.
Magazinele iStyle ȋţi ofera oportunitatea unică să ȋţi dezvolţi pasiunea pentru produsele Apple, să evoluezi într-un mediu plin de recompense și satisfacţii, sa ȋti construieşti o carieră aşa cum ai visat.
Nu ezita şi aplica acum!
Publicat 20 ian. 2022 Expiră 19 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos