OPERATOR CALL CENTER

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- sa fie responsabil, flexibil si bun coechipier;
- sa fie organizat si sa raspunda prompt la solicitarile clientilor;
- sa aiba abilitati de comunicare,relationare si ascultare activa;
- sa aiba cunostinte operare PC;
- nivel ridicat de seriozitate;
- adaptabilitate la un mediu nou;
- persoana comunicativa, cu spirit de initativa
- atitudine pozitiva
- persoana ambitioasa si plina de energie
Experienta pe un post similar nu este obligatorie, dar constituie avantaj.

Descrierea jobului

​- activitatea se desfasoara in cadrul unei agentii imobiliare
- preluarea si initierea de apeluri
- inregistrarea informatiilor in baza de date
- propunerea de oferte personalizate, adaptate nevoilor clientilor
Posibilitate de avansare.

Agentie imobiliara formata dintr-o echipa tanara, prietenoasa si responsabila.
Ne cautam coleg/a pentru a ne mari echipa!
Avem atentia indreptata catre clienti.
Cuvantul care ne reprezinta este profesionalismul.
Oferim posibilitate de avansare in cadrul agentiei.
Publicat 29 nov. 2021 Reactualizat 27 dec. 2021 Expiră 29 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos