Operator call center

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

• Cunoașterea obligatorie a limbilor: Romană, Engleză și Maghiară.
• Constituie avantaj cunoașterea oircărei alte limbi: Germana, Italiana,
• Operare PC.
• Capacitate foarte bună de exprimare prin vorbire, dicție clară.
• Bună capacitate de analiză și sinteză.
• Spirit de echipă, flexibilitate.
• Echilibrat, perseverent și adaptabil, comportament etic și civilizat.

Descrierea jobului

Eşti o persoană deschisă, receptivă, cu o atitudine pozitivă şi dorinţa de a învaţă lucruri noi?
Alătură-te echipei noastre!

Căutăm colegi noi care să ne ajute să înregistrăm solicitarile de asistență rutieră,(solicitari de cazare, rent a car) dar care să caute și să găsească cele mai potrivite și rapide soluții de asistență rutieră pentru fiecare caz în parte. De asemenea este la fel de importantă comunicarea pe care aceștia o au și cum comandă soluțiile spre implementare către rețeaua specifică de parteneri.

Ce oferim?

• Curs de formare.
• Traininguri periodice, care contribuie atât la dezvoltarea personală cât și cea profesională.
• Mediu de lucru profesional, dinamic, multilingvistic cu o echipă tânără.
• Bonusuri de performanta
• Informații despre salarizare la interviu.

• Programul de lucru pe ture este: 12 cu 24 h și 12 cu 48 h,
• Programul de functionare a dispeceratului este de 24h/24h

Compania noastră reprezintă o alegere bună pentru nevoile studenţilor care se află la început de drum în parcursul profesional, dar şi pentru persoanele cu experienţă care vor să îşi dezvolte cunoştinţele.

Cei interesați vă rugăm să trimiteți un CV .

A24 ROAD PATROL este o companie de asistența rutieră cu acoperire naționala și internațională, pe întreg spațiul european. Întreaga activitate este coordonată de centrul operațional și logistic din Cluj-Napoca.
Publicat 20 sept. 2021 Reactualizat 18 oct. 2021 Expiră 20 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos