Publicat 26 Feb 2021 | Reactualizat 26 Mar 2021 | Expiră 29 Mar 2021

Operator Call Center

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in domeniul serviciilor de relatii cu clientii/Call Center sau vanzari prin telefon;
- cunostinte de baza de MS Office (Word, Excel), aplicatii pe internet, precum si abilitatea de a introduce informatii intr-o baza de date;
- mod de gandire orientat spre client si rezultate;
- abilitate dezvoltata de a rezolva probleme (abordare logica, analitica);
- abilitati dezvoltate pentru comunicare telefonica;
- spirit de echipa;
- persoana comunicativa, cu spirit de initativa
- atitudine pozitiva
- persoana ambitioasa si plina de energie
- experienta in vanzari de imobiliare nu este obligatorie, insa constituie un avantaj sau sa cunosti foarte bine zonele, cartierele, sectoarele din Bucuresti + Ilfov.

Descrierea jobului

- Asiguri interfata cu clientii, pentru actualizarea informatiilor furnizate in furnizarea informatiilor solicitate, atat telefonic cat si pe e-mail.
- Inregistrarea, corectarea, actualizarea datelor in baza de date.
- Asigura raportarea zilnica a activitatii desfasurate.
- Analizezi piața imobiliară, respectiv cererea și oferta existentă.

Agentie de marketing stabilita in Bucuresti, axata in mod special pe marketingul rezidential si retail (mall-uri si complexuri rezidentiale), cu o experienta de peste 8 ani in domeniu. Mediul de lucru este unul placut, relaxat, niciun angajat neavand mai mult de 33 de ani, ideal pentru o persoana tanara, dornica sa se afirme.

Expirat
Operator Call Center  -  S.C NYX CROSS GRAFIX S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles