Publicat 16 Feb 2021 | Reactualizat 16 Mar 2021 | Expiră 19 Mar 2021

Operator Call Center

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Echipa NMC MASTERCALL este in căutarea unei colege pentru Departamentul de Call-Center. Dacă îți dorești sa lucrezi intr-o echipa tânăra, sa înveți lucruri noi și sa-ți perfecționezi Abilitățile de comunicare, aplica ACUM un CV !!! Avem doar 5 posturi disponibile! Îți oferim posibilitatea sa crești profesional alături de noi !

Descrierea jobului

Cerințe:

- cunostinte operare PC si Internet.

- cunostiinte de operare programe office: Word, Excel.

- atitudine pozitiva

- seriozitate

- sa poata gestiona mai multe taskuri in acelasi timp

Responsabilități:

contactarea clienților actuali și potențiali in vederea vânzării serviciilor conform campaniilor planificate
preluarea apelurilor telefonice
Oferirea informațiilor conform criteriilor transmise de către superiori
Verificarea veridicității si corectitudinii informațiilor introduse in Vici Dial, baze de date
Punctualitate
Capacitatea angajatului de a lucra in echipa

Beneficii oferite:

Salariu fix (detalii in cadrului interviului)
Posibilitatea de creștere a salariului in primele 3 luni de la angajare
Bonusuri săptămânale considerabile (pot depășii salariul fix al angajatului)
Program flexibil 08:30 - 17:00
Colectiv tânăr, dinamic și prietenos
Adresa locului de munca: București, sector 6, strada Drumul Osiei nr 52, zona Metro Militari

Companie cu experiența in domeniul Call-Center și a vânzărilor de servicii și informații.

Expirat
Operator Call Center  -  Nmc Mastercall S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles