Publicat 08 Nov 2019 | Expiră 09 Dec 2019

Operator Call Center

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana amabila, ambitioasa si comunicativa, care sa se asigure ca fiecare interactiune cu clientul se incheie cu zambetul pe buze. De asemenea ne mai dorim sa ai:
- abilitati de comunicare si ascultare activa;
- orientare catre client;
- initiativa si implicare;
- cunostinte operare PC (nivel de baza);
- experienta in domeniul call-center si domeniul tehnic reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

- Preia apelurile de la clienti in vederea vanzarii produselor si serviciilor active;
- Preia comenzile venite pe online
- Furnizeaza informatii la solicitarea clientilor;
- Promoveaza produsele si serviciile in vederea cresterii vanzarilor si a numarului de clienti;
- Preia reclamatiile primite telefonic de la clienti si le redirectioneaza catre managerul direct.

OFERIM:

- Contract de munca pe durata nedeterminata;
- Salariu fix + bonus performanta
- Tichete de masa;
- Perioada de training platita;
- Program de lucru flexibil - full time sau part time;

Speed Pizza detine un lant de 4 pizzerii cu vanzare directa si livrare la domiciliu in toate sectoarele din Bucuresti. Produsele noastre respecta cu strictete retete italiene in procesul de fabricare a pizzei si a pastelor.
Se ofera salariu si beneficii atractive in functie de experienta si profilul candidatului intr-un climat social agreabil si conditii corecte si bune de munca.

Expirat
Operator Call Center  -  Speed Pizza SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles