Publicat 08 Nov 2019 | Expiră 09 Dec 2019

Operator Call Center

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii
- Abilități de operare PC (MS Windows, MS Office)
- Bune abilitati de comunicare si relationare
- Experiența anterioara in call center va fi considerată un avantaj

Descrierea jobului

Operatorul call center trebuie sa indeplineasca urmatoarele atributii:
- Initierea apelurilor telefonice catre clientii care au achizitionat un serviciu/produs pentru a le oferi informatii despre alte servicii/produse;
- Vinde servicii aditionale, promovand serviciile companiei;
- Identifica nevoile clientului;
- Mentine baza date call center, introducand informatii.

Oferim:
- Mediu de lucru dinamic si placut intr-o companie ce se extinde
- Pachet salarial atractiv peste media pietei, format din salariu fix + comision (in functie de performanta)
- Contract de munca pe durata nedeterminata
- Training si dezvoltare personala
- Oportunitate de dezvoltare a carierei

IQBox este un partener Telekom Romania si Enel Romania de incredere care detine 33 de magazine fizice, tip „concept store”, situate in centre comerciale centrale atat in Bucuresti cat si in alte orase importante din Romania. Compania IQBox ofera servicii de telecomunicatii Telekom, telefoane mobile de ultima generatie si o gama larga de accesorii GSM.

Expirat
Operator Call Center  -  IQBox.ro S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles