de ani Fără Frică...

Publicat 07 Nov 2019 | Reactualizat 25 Nov 2019 | Expiră 26 Nov 2019

Operator Call Center

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Persoana cu initiativa, responsabila si orientata catre rezultat;
• Abilitati de comunicare prin telefon si abilitati de prezentare;
• Vocabular impecabil si voce placuta;
• Cunostinte operare calculator;
• Abilitatea de a lucra cu termene scurte;
• Absolvent de facultate;
• Experienta anterioara pe pozitii similare este considerata un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

• Acordarea de support clientilor prin telefon, chat si e-mail;
• Procesarea si rezolvarea problemelor intampinate de client in folosirea cardurilor de credit;
• Informarea clientilor despre sumele de plata;
• Introducerea tuturor informatiilor obtinute de la client in sistemul informatic al companiei;
• Efectuarea de apeluri catre clienti existenti, viitori sau potentiali pentru prezentarea produselor companiei.

Oferim:

• Salariu atractiv;
• Sistem de bonusare;
• Gama larga de beneficii;
• Program flexibil;
• Training-uri de specialitate;
• Activitate dinamica in cadrul unei echipe in plina dezvoltare;
• Contract pe perioada nedeterminata.

Ne gasesti in nordul Bucurestiului, la trei minute de statia de metrou “Aviatorilor“!

In cazul in care vrei sa aduci o contributie la dezvoltarea companiei, asteptam CV-ul tau detaliat.

Garantam confidentialitatea tuturor candidatilor si ca toate cerintele Legii pentru Protectia datelor cu caracter personal vor fi respectate.

Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Access Finance este o institutie financiara nebancara prezenta la nivel international, ce ofera clientilor credite prin intermediul cardurilor de credit. Misiunea noastra este sa oferim oricarei persoane acces la produse financiare in vederea realizarii visurilor personale. Suntem o echipa tanara, dar in acelasi timp cu experienta, care isi stabileste standarde inalte de performanta pentru a deveni lider de piata.

Expirat
Operator Call Center  -  ACCESS FINANCE I.F.N. S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles