Publicat 20 Aug 2019 | Reactualizat 15 Sep 2019 | Expiră 19 Sep 2019

OPERATOR CALL-CENTER

10 posturi

Candidatul ideal

- bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii companiei
- atitudine pozitiva
- studii medii / superioare
- cunostinte bune office : word, excel
- experienta in contabilitate prezinta avantaj
- experienta in call-center prezinta avantaj

Descrierea jobului

- contact telefonic cu clientii companiei
- operarea de date in sistemul si aplicatiile interne ale companiei

Beneficii:
- venituri salariale atractive
- colectiv tanar
- asigurare medicala privata
- decontrare transport
- decontare abonament fitness
- training-uri constante
- team building
- mediu de lucru profesionist

Suntem o companie cu capital 100% romanesc, avand un istoric de peste 15 ani de activitate.
Compania noastra este activa in vanzare, productie, procesare, trading cu cereale, ferme vegetale si transport. Un business complex, integrat, care poate acoperi toate nevoile fermierului roman.

Valorile noastre sunt: "Oamenii", “Profesionalismul”, "Pasiunea", "Patriotismul" (este o mandrie sa aratam ca reprezentam un proiect 100% romanesc de succes) si “Respectul”.

OPERATOR CALL-CENTER  -  SC RODBUN GRUP S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles