Operator Call Center - Voluntari, IF

LILA ROSSA ENGROS - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Cunoștințe de operare în programele Microsoft Office;
- Experiența în magazine online pe un post similar reprezintă un avantaj.
- Abilități de organizare;
- Abilitați foarte bune de comunicare;
- Capacitatea de a lucra în echipă.
- Experiența în domeniu NU este obligatorie.

Descrierea jobului

- urmarirea comenzilor (atat in site-ul propriu cat si in marketplace-uri) de la plasare pana la livrare si rezolva eventuale probleme de livrare folosind platforma de curier
- validarea comenzilor si crearea AWB-urilor
- ofera consultanta clientilor pe toate canalele disponibile si prezinta portofoliul de produse.
- preluarea comenzilor primite de la clienti (prin email / site / telefonic , daca este cazul)
- furnizarea informatiilor despre produsele disponibile si stocuri.

Beneficii:
- posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara, dinamica;
- pachet salarial fix
- bonuri de masa
- asigurare medicala privata
- posibilitati de dezvoltare in cadrul companiei

Brandul Lila Rossa este o reusita romanească. Ne-am lansat in Romania in 2008, avand disponibile sute produse de ingrijire personala, frumusete, mobilier si accesorii pentru saloane dar si pentru uz personal.
Fie ca esti pasionat sau tehnician unghii profesionist aici este locul tau de poveste. Iti punem la dispozitie tot ce ai nevoie pentru o manichiura perfecta, solutii de coafura - frizerie si machiaj.
Suntem experti in solutii complete de manichiura incepand cu lichide de pregatirea unghiei precum: primer (cu acid sau fara), nail prep, ultrabond, base coat sau top coat pana la cele mai vibrante si diverse culori de oja semipermanenta sau gel. Ne mandrim cu formulele inovatoare si pigmentate ale ojei semipermanente si a gelului color ce te vor fermeca inca de la prima aplicare!
Publicat 5 iul. 2021 Reactualizat 2 aug. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos