Publicat 08 Iul 2019 | Expiră 08 Aug 2019

Operator call center- Vanzari- Maghiara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Abilităţi excelente de comunicare şi scriere ȋn limba Maghiara
- Cunoştinţe de utilizarea calculatorului, internet
- Seriozitate, atitudine pozitivă, dorinţa de a ȋnvăţa lucruri noi

Te aşteptăm să te alături echipei noastre din Oradea

Descrierea jobului

Te-ai săturat de munca ȋn fabrici, ȋn picioare, ȋn ture şi fără pauze?

Noi ȋţi oferim muncă de birou, cu program şi pauze fixe şi beneficiezi de:
* Salar plătit la dată fixă, fără ȋntârzieri
* Bonus de Paşti, Bonus de Crăciun
* Cadouri la evenimente speciale din viaţa ta
* Compensaţii săptămânale funcţie de cele mai bune rezultate ale agenţilor
* Orele suplimentare se plătesc dublu
* Cafea si fructe din partea firmei Crystal Call
* Reduceri la achiziţionarea de produse promovate
* Transport local gratuit cu OTL
* Bonus de transport pentru colegii din afara oraşului Oradea
* Cameră de relaxare
* Program flexibil de muncă dacă preferi
* Bonus pentru prezenţa completă lunară
* Tichete de masa de 15 Ron/ zi

Trebuie să ai:

Crystal Call este o companie multinaţională pe piaţa de servicii de call center oferind servicii complete ȋn acest domeniu.
Mulţumită celei mai avansate tehnologii şi a personalului calificat care beneficiază de instruire permanentă facem parte din elita furnizorilor de servicii de telemarketing, telesales si servicii de suport pentru clienţi. Din 2004 ȋn fiecare an am realizat peste 450 de proiecte unice şi campanii pentru clienţi din toata Europa.
Investim permanent ȋn oameni, procese şi tehnologie pentru a asigura un nivel maxim de performanţă ȋn serviciile oferite clienţilor nostri.
Te aşteptăm să te alături echipei noastre din Romania care a ȋnceput activitatea din 2011 in Oradea

Expirat
Operator call center- Vanzari- Maghiara  -  CRYSTAL CALL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles