Publicat 01 Mar 2012 | Expiră 02 Apr 2012

Operator Call-Center Turism

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana deschisa, extrovertita, cu simtul umorului.
- Bune abilitati de prezentare, argumentare, vanzare. Vocabular dezvoltat.
- Capacitate de concentrare, atentie la detalii.
- Rezistenta la stres si munca sustinuta.
- Motivatie si preocupare continua pentru autodezvoltare.
- Notiuni basic Internet, Microsoft Office (Word+Excel).
- Notiuni medii engleza.
- Experienta in vanzari este un avantaj considerabil, dar nu primordial.

Descrierea jobului

Operator call-center la travelro presupune activitati ca:
- Suport si operare rezervari clientilor companiei (nu presupune abordare clienti)
- Extindere portofoliu parteneri hotelieri
- Cercetari de piata

Oferta salariala : 800 ron fix + comisioane
Contract de munca + contributiile aferente

Program de lucru :
l-v: 9-18 (3 saptamani/4), 14-23(1 saptamana/4)
1 weekend din luna: 9-21

Operatorii selectionati vor beneficia de training intern pe fiecare activitate.

Vrem sa te cunoastem daca esti in cautarea unui job care sa te dezvolte profesional cu beneficii adecvate si a unui mediu de lucru tanar, dinamic, orientat pe rezultate si performanta.

In plina ascensiune datorata dezvoltarii internetului, travelro.ro functioneaza ca si agentie de turism online din anul 2008. Misiunea companiei este de a deveni si mentine lider pe piata rezervarilor hoteliere online. La nivelul anului 2011, portalul cuprinde 1000 de hoteluri partenere, din 74 de orase din Romania. Travelro.ro dispune de call-center dedicat, avand agenti profesionisti, cu bune abilitati de vanzare.

Expirat
Operator Call-Center Turism  -  S.C. ONLINE BOOKINGS S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles