Operator call center persoane juridice

NEXT BUSINESS SOLUTIONS SRL 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Stii sa asculti activ?
Esti expert in identificarea nevoilor clientului si in oferirea de solutii mulate perfect pe nevoile acestuia?
Esti un maestru in tratarea obiectiilor?
Poti gasi usor clienti interesati de serviciile si produsele pe care le promovezi si reusesti la fel de usor sa ii convingi sa cumpere?
Esti pasionat dе vanzari si dorinta dе a spulbera orice target te determina sa fii in cautarea acelei companii unde sa ai parte dе dezvoltare profesionala si instruire constanta?
Nu te multumesti cu putin?
Te-ai saturat sa vii acasa cu un venit modic si iti doresti un venit care sa te ajute sa nu-ti lipseasca absolut nimic?

Daca raspunsul la intrebarile de mai sus este “da”, inseamna ca esti un adevarat HUNTER, iar noi te asteptam in echipa noastra, sa scriem istorie impreuna!

Descrierea jobului

- prospectаreа telefonicа а pietеi (sociеtati comerciаlе si institutii); B2B
- activitate principala de outbound (sunam noi clientii);
- prеzеntarеa serviciilor si produselor Orange Business, prin telеfon;
- dezvoltarea portofoliului dе cliеnti, pe care il poti administra ulterior;
- indeplinirea obiectivelor si targetelor lunare;

Beneficiile pe care le oferim:

- Flexibilitate si remuneratie peste media din Romania, in functie de efortul depus;
- Program 8 ore/zi(luni-vineri)cu weekend si zilele de sarbatoare legale libere;
- Posibilitatea de a lucra de acasa in intervalul orar dorit de tine.
- Pe langa salariu fix, exista plata variabila in functie de performanta (schema de comisionare);
- Dezvoltarea abilitatilor de comunicare, negociere si vanzare;
- Mediu de lucru placut, colectiv tanar si entuziast;
- Telefon, abonament cu beneficii nelimitate national;
- Acces la CRM propriu, unul dintre cele mai bune de pe piata;

Next Business Solutions SRL, partener national Orange, ofera cele mai performante solutii pentru anterprenori si afacerile lor. Suntem aici sa facem legatura dintre mediul de afaceri si tehnologie, astfel incat acestia sa fie mai linistiti si sa faca afaceri mai bune.

Mai exact, oferim solutii de:

Ø Activitati de call center - pentru a te ajuta in extinderea portofoliului de clienti si optimizarii costurilor, folosim o gama larga de canale de comunicare pentru a promova in mod profesionist beneficiile produselor tale.

Ø Telecomunicatii - se adreseaza personalizat fiecarei afaceri si include in portofoliul sau servicii de voce mobila si fixa, internet pe banda larga si televiziune;

Ø Promovare - pentru a face afaceri mai bune te ajutam sa-ti promovezi afacerea prin intermediul unor metode noi (online) si traditionale (televiziune);

Ø Digitalizare - furnizam programe care cuprind toate datele planificarii resurselor unei organizatii ( contabilitate, gestiune, evidenta fiscala, cataloage de contracte, etc. ) si aplicatii care iti monitorizeaza avansat partenerii de afaceri astfel incat sa fii in siguranta.

Ø Finantare - finantam toate echipamentele de comunicatii, IT si specifice pentru compania ta fara sa faci o investitie initiala.
Publicat 19 Sept. 2022 Reactualizat 17 Oct. 2022 Expiră 19 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.