Operator call center magazin online

Impansan S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2200 - 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii superioare absolvite sau in curs de absolvire;
Experienta in relatii clientii, reprezinta un avantaj;
Orientare catre client;
Excelente abilitati de organizare, comunicare, atentia la detalii;
Persoana dornica sa invete;
Cunostinte foarte bune de operare excel, word, baze de date.

Descrierea jobului

Ce ar trebui sa faca viitorul angajat?
sa preia apeluri telefonice, sa consilieze clientii in finalizarea comenzilor, alegerea marimilor s. a
sa comunice cu clientii: sa le ofere suport cu privire la comanda, la eventuale sesizari;
sa proceseze comenzile online;
sa pregateasca comenzile pentru livrare;
sa tina evidenta comenzilor;
sa introduca produse pe site;
sa actualizeze baza de date.

Pe jobssup.com aplici în 10 secunde, fără înr
Publicat 6 oct. 2021 Reactualizat 3 nov. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos