Publicat 11 Feb 2021 | Reactualizat 11 Mar 2021 | Expiră 14 Mar 2021

Operator call center inbound in limba romana Iasi

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoane energice, entuziaste, perseverente si dornice de stabilitate la locul de munca, pentru pozitia de "Operator call center in limba romana", in sediul din Iasi, pentru un NOU PROIECT de Call Center Inbound si Asistenta Clienti, pentru un important partener din Romania.
Oferim un loc de munca stabil, cu contract de munca pe perioada nedeterminata, salariu fix plus tichete de masa, un mediu de lucru placut si organizat cu toate instrumentele necesare pentru a face performanta. Oferim si posibilitatea, pentru cei fara experienta in domeniu, de a invata totul despre acest proiect in cadrul cursului initial de pregatire.

Cerinte:

- cunostinte medii de calculator;
- experienta anterioara in domeniul Call Center sau in activitati similare constituie un avantaj;
- abilitati excelente de comunicare in limba romana – vocabular bogat, comunicare eficienta;
- abilitatea de a acumula informatii din scurt timp;
- atitudine pozitiva si placerea de a comunica cu actualii clienti la telefon;
- abilitati de lucru in echipa si de buna relationare cu colegii si clientii;
- persoane ambitioase, competitive, muncitoare.

Descrierea jobului

Activitatea operatorilor presupune preluarea de apeluri si acordarea de asistenta clientilor si oferirea de informatii relevante si corecte si promovarea de servicii si produse.

Beneficii:

- training in sediu cu durata de 21 de zile platit si formare continua la locul de munca;
- mediu profesionist de lucru, colegi simpatici;
- program de lucru de preferat full time dar si part time;
- posibilitatea de a avansa si a se dezvolta in cariera;
- contract de munca pe perioada nedeterminata, conditii de munca stabile;
- pachet salarial compus din: salariu fix cu posibilitate de crestere, plus bonuri de masa plus bonusuri din vanzari;
- teambuilding-uri (de 2-3 ori pe an).
Ne place sa lucram impreuna dar si sa ne distram ori de cate ori avem ocazia!

Grupul Open Mind a fost infiintat in anul 2007 urmand ca in cativa ani sa devina leader pe piata din Romania in sectorul Business Process Outsourcing, impunandu-se prin calitatea serviciilor oferite.

In 2010, Open Mind isi dubleaza numarul de personal prin deschiderea unei noi filiale in Brasov. Fuziunea diferitelor culturi, experienta si avantajul investirii de capital italian-roman, nu numai in ceea ce priveste resursele financiare, ne-au garantat in timp stabilitatea si succesul.

Echipa Open Mind are vointa de a deveni cea mai buna prin motivatie, implicare, calitate si entuziasm. Suntem flexibili si ne construim activitatea in functie de fiecare client, actionand cu consideratie fata de cerintele sale.

Obiectivul nostru este de a oferi clientilor solutii reale, pentru a-i ajuta sa se adapteze intr-un mediu de afaceri aflat in continua schimbare. Dezvoltam relatii de business pe termen lung bazate pe incredere si oferim clientilor nostri garantia unor servicii eficiente.

Expirat
Operator call center inbound in limba romana Iasi  -  SC OPEN MIND-GRUPPO OM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles