Publicat 16 Oct 2019 | Reactualizat 13 Nov 2019 | Expiră 16 Nov 2019

Operator Call Center full-time

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Persoane sociabile, comunicative, care se integreaza rapid in colectiv si care au o exprimare clara si cursiva;
  • Persoane cu si fara experienta in call center, inclusiv studenti dornici sa invete si sa progreseze;
  • Persoane cu capacitatea de a se adapta la interlocutori de tipologii diferite;
  • Minim diploma de bacalaureat.

Descrierea jobului

  • Contactarea potentialilor respondenti pentru aplicarea interviurilor telefonice (outbound);
  • Training profesional specializat;
  • Job full-time, program fix intre 9:00 - 17:30, de luni pana vineri;
  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Salariu fix competitiv si tichete de masa.

Companie full-service de market research, orientata preponderent spre piata farmaceutica din Romania, dar si spre alte domenii.
Compania noastra sprijina companiile farmaceutice in luarea unor decizii inteligente, in obtinerea de rezultate mai bune intr-o perioada mai scurta de timp si in validarea performantei produselor.
Sediul in sectorul 1, in apropierea statiei de metrou Aurel Vlaicu.

Pentru mai multe detalii vizitati www.market-insight.ro

Expirat
Operator Call Center full-time  -  Market Insight Solutions SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles