Publicat 18 Mai 2021 | Reactualizat 17 Iun 2021 | Expiră 17 Iun 2021

OPERATOR CALL CENTER - ENGLEZA

10 posturi

Candidatul ideal

​Cautam OPERATOR CALL CENTER - ENGLEZA!

  • studii superioare;
  • limba engleza avansat;
  • atitudine pozitiva;
  • proactiv;
  • spirit de initiativa;
  • atentie la detalii;
  • cunostinte operare PC si pachet Microsoft Office;
  • bune abilitati dе organizare a timpului, sarcinilor si locului dе munca;
  • respectare termene limita;
  • abilitati de multi - tasking.
  • experienta in domeniul call-center cosntituie avantaj.

Descrierea jobului

  • contactare portofoliu clientii conform procedurilor si standardelor interne ale companiei;
  • relationare cu clientii si suport pentru solutionarea situatiilor semnalate de catre acestia;
  • ofera informatii clientilor interesati de serviciile oferite de companie;
  • inregistrarea interactiunii cu clientul in sistemele existente.
  • indeplinire target agreat.

Oferim:
  • training;
  • salariu fix + bonusuri de performanta;
  • posibilitatea de dezvoltare profesionala;
  • conditii foarte bune la locul de munca;
  • evenimente saptamanale/lunare in cadrul companiei
  • program de lucru de luni pana vineri in intervalul orar 10:00 - 19:00 (pauza de masa 1h).

Companie cu activitate in servicii CALL CENTER si Customer support.

OPERATOR CALL CENTER - ENGLEZA  -  Teke Investments S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles