Operator call center - domeniul auto (sector 3)

M&CO HR Services 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

M&Co HR Services recrutează pentru o companie multinațională care activează în domeniul anvelope : Agent servicii clienți.

Candidatul ideal:

•Abilități organizatorice;
•Atitudine orientată către clienți;
•Atenție la detalii;
•Cunoștințe de operare în soft Axapta –constituie avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități:

•Comercializează și promovează produsele din portofoliu către clienții tip flotă;
•Procesează comenzile in sistemul informatic și in platforma online de gestionare a flotelor,
•Confirmă comanda, urmărește livrarea, și se ocupă de facturare, retururi;
•Întocmește necesarul de anvelope noi, in urma evaluării anvelopelor din depozitare la fiecare început de sezon.
•Oferă informații clienților în legătură cu produsele comercializate de către societate.

Ofertă:

•Mediu de lucru plăcut;
•Pachet financiar motivant corelat cu aptitudinile și experiența;
•Program de lucru de luni –vineri;
•Tichete de masă;
•Tichete de vacanță.

Vă informăm că datele dumneavoastră vor fi prelucrate de către M&Co HR Services în scopul recrutării de personal, având ca scop angajarea candidaților care să corespundă abilităților profesionale stabilite. Termenul de păstrare al acestora este de 30 de zile. Puteți să vă retrageți consimțământul prin transmiterea unui e-mail la adresa companiei oricând. Vă menționăm, că doar candidații selectați vor fi contactați. Mulțumim pentru înțelegere.

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde. Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.

Publicat 31 Mai 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.