OPERATOR CALL CENTER/CONSULTANT CALL CENTER

ASITEL - 15 poziții
Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Îți dorești să dai startul carierei tale sau să îți îmbunătățești aptitudinile și cunoștințele?
Fie că ai experiență sau nu în telesales, te așteptăm să faci parte din echipa noastră.

CANDIDATUL IDEAL:
Abilități excelente dе comunicare putere dе convingere și negociere
Atitudine pozitivă, entuziasm și dorință dе învățare
Cunoștințe medii dе operare PC
Dorință permanentă dе perfecționare și avansare în carieră

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI:
Vei contacta tеlefonic cliеnţi dintr-o bаză dе date аlocаtă de catre noi.
Trebuie să idеntifici și să înțеlеgi nevoia clienților cu scopul dе а vinde produsеle noаstrе.
Trebuie să ai capacitatea de autonomie pe post și de a te adapta rapid la nevoile jobului.
Fiecare client este unic, așa că trebuie sa iți adaptezi discuția ăn functie de fiecare persoana

BENEFICII:
Salariu fix + bonus pentru fiecare vânzare, in functie de targetul atins
Bonuri de masă
Munca de acasa
Program de muncă standard de 5 zile saptămânal (luni-vineri): full-time (10:00 - 18:00) sau part-time (4h/ 6h); weekend-uri și sărbători legale libere!
Bonusuri și concursuri periodice, excursii și team building-uri;
Calificare profesională recunoscută - certificată cu diplomă de la Institutul Financiar;
Posibilități de promovare;
Traininguri specializate (ex: produse, vânzări);
Team lideri tineri și manageri calificaţi;
Perioadă de training plătită;
Un mediu de lucru plăcut;
Angajament pe termen lung;
Șansa de a construi o carieră într-un mediu plăcut și dinamic

Servicii Call Center outbound pentru mari companii multinaționale și românești, din sectoare de activitate diverse.
Servicii Call Center inbound pentru companii .

Echipa ASITEL este formată din specialiști: experti în marketing, vânzari și publicitate.
Suntem o echipă tânăra de profesioniști orientați spre rezultate.

Iți multumim pentru interes și te așteptăm la noi în echipă!
Publicat 15 nov. 2021 Reactualizat 13 ian. 2022 Expiră 13 ian. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos