de ani Fără Frică...

Publicat 07 Nov 2019 | Reactualizat 07 Dec 2019 | Expiră 08 Dec 2019

Operator Call Center/back office - Limba Germana

CONFIDENTIAL
15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Comdata Group Romania, companie multinationala de prestigiu, unul din leaderii de piata in sectorul BPO, este in cautarea de noi colegi pentru sediul din Bucuresti.
Daca vorbesti limba germana si stii sa folosesti calculatorul, vino in echipa noastra!

Ce iti cerem?
- Limba germana la nivel conversational/avansat (vorbit si scris);
- Cunostinte minime operare pc;
- Atitudine pozitiva si abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Ce iti oferim:
- Salariu fix + Tichete de masa;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata cu salariu fix;
- Bonusuri in functie de performanta;
- Asigurare medicala privata;
- Mediu de lucru tanar si interactiv intr-o locatie office de 5 stele;
- Training continuu si posibilitatea de a participa la foarte multe evenimente interne.

Comdata Group Romania, membra a grupului COMDATA, detine in Romania 6 puncte de lucru in Bucuresti, Craiova, Constanta, Galati, Braila si Buzau.
La nivel global Comdata detine centre in Europa (Italia, Spania, Franta, Cehia, Turcia si Romania) cat si in America de Sud si America Centrala.

Cu peste 2500 de angajati in Romania, Comdata se numara printre companiile de prestigiu pe piata de call center romaneasca.
www.comdataromania.ro

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Operator Call Center/back office - Limba Germana  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles