Operator calitate

SKILLD by eJobs - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Salut! Noi suntem SKILLD, un serviciu de recrutare eJobs, iar astăzi suntem în căutarea unui Operator Calitate pentru unul dintre cei mai mari retaileri din țară. Crezi că ți se potrivește rolul? Ai experiență în retail? Așteptăm Cv-ul tău!

Cerințe:
  • Minim un an experiență pe un post similar;
  • Cunoștințe de bază în ceea ce privește pachetul MS Office;
  • Abilități practice și o atitudine pozitivă.

Descrierea jobului

Ce vei face tu ?
  • Vei întocmi rapoarte de calitate periodice;
  • Vei verifica documentele de recepție și expediție a mărfii;
  • Vei participa la recepția calitativă a produselor și recepția conform standardelor companiei ( procedura de Control Calitate, Specificație Technică internă)
  • Vei verifica greutatea mărfurilor livrate către depozit.

Beneficii:
Ofertă (bonusuri, beneficii):
  • Pachet salarial fix;
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • Bonusuri de performanță.
Publicat 8 oct. 2021 Reactualizat 7 nov. 2021 Expiră 7 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos