Publicat 16 Iul 2006 | Reactualizat 01 Aug 2006 | Expiră 16 Aug 2006

Operator calculator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuia sa aiba cunostinte medii de utilizare a computerului

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Introducerea de date in sistemul informatic
- Verificarea datelor introduse

Beneficiile:
- Salariu motivant
- Lucrul intr-o echipa tanara si ambitioasa
- Posibilitatea de avansare si trecere in Full time

Pro As este o companie tanara cu peste 30 angajati ce activeaza pe piata echipamentelor pentru constructii.

Expirat
Operator calculator  -  Pro As

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles