Publicat 16 Iul 2006 | Reactualizat 17 Iul 2006 | Expiră 16 Aug 2006

OPERATOR CALCULATOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica cu atentie concentrata si distributiva ,spirit organizatoric,rezistenta mare la activitatea rutiniera si stres,capacitate de lucru in echipa si disponibilitate pentru program prelungit

Descrierea jobului

Factureaza comenzile de marfa conform formularelor de comanda
Verifica si factureaza comenzile transmise pe palm de catre agenti
Opereaza in calculator iesirile si retururile de marfa
Verifica fiecare factura, produse (daca mai sunt pe stoc) si discount-ul aferent produselor respective
Verifica si arhiveaza facturi si avize de expeditie

Descrierea companiei

Lider national in domeniul distributiei de marfuri .

Expirat
OPERATOR CALCULATOR  -  SC OVERSEAS GROUP IMPEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles