de ani Fără Frică...

Publicat 10 Oct 2008 | Expiră 10 Nov 2008

Operator calculator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, organizata, atenta la detalii si cu o buna capacitate de a lucra cu un numar mare de informatii.

Descrierea jobului

-Receptii marfa;
-Avizare;
-Facturare
Oferim venit lunar atractiv si posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica

BENVENUTI este o retea nationala de magazine moderne, cu profil incaltaminte si marochinarie, avand in momentul de fata 27 magazine, in Bucuresti ( 3 ), Timisoara ( 2 ), Brasov (2), Cluj Napoca ( 3 ), Tirgu Mures, Pitesti (2), Ploiesti, Satu Mare,Bacau, Alba-Iulia, Suceava, Baia Mare, Iasi(2), Rm Valcea, Constanta, Oradea (2), Arad si Sibiu.

Expirat
Operator calculator  -  Benvenuti

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles