de ani Fără Frică...

Publicat 29 Sep 2008 | Expiră 30 Oct 2008

operator calculator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
Sudii medii
Abilitati operare PC (Word, Excel, Internet)
O buna intelegere a fluxului de informatii operationale
Vechime pe un post similar de minim 1 an
Cunostinte contabilitate primara

Descrierea jobului

Descrierea postului:
Activitati de operare calculator in cadrul departamentului de vanzari

Fondata in 1993, Editura RAO publica atat fictiune – literatura clasica, autori moderni si contemporani, bestseller-uri internationale, literatura pentru copii si tineri – cat si nonfictiune : enciclopedii amplu illustrate pentru toate varstele, literatura parascolara, carti practice si de cultura generala, carti de arta, ghiduri turistice etc.

RAO publica anual peste 450 de titluri noi si este partenerul in Romania al multor edituri straine de mare prestigiu.

Expirat
operator calculator  -  rao

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles