de ani Fără Frică...

Publicat 20 Aug 2008 | Expiră 20 Sep 2008

Operator calculator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- minim un an experienta pe o pozitie similara;
- foarte bune cunostinte operare pe calculator;
- foarte bune abilitati de calcul;
- atentie distributiva;
- cunostintele de operare in SAP constituie avantaj;

Descrierea jobului

- introducerea comenzilor in calculator;
- intocmirea facturilor conform comenzilor primite;
- intocmirea retururilor de marfa pe baza proceselor verbale
-operarea chitantelor pe baza borderourilor;

Firma NORDIC IMPORT-EXPORT este lider de piata in domeniul distributiei produselor alimentare premium.
Avand o experienta de peste 14 ani pe piata romaneasca de retail, compania a cunoscut o dezvoltare continua datorita preocuparii permanente pentru calitatea produselor si a serviciilor oferite clientilor.
Compania colaboreaza cu cei mai puternici producatori din Europa, lideri incontestabili in calitate, pentru a promova produsele de top pe piata din Romania.

Expirat
Operator calculator  -  NORDIC IMPORT-EXPORT CO

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles