de ani Fără Frică...

Publicat 08 Aug 2008 | Expiră 08 Sep 2008

operator calculator

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- abilitati de comunicare cu clientii ; - comportament orientat catre satisfacerea cerintelor clientilor ; - cunostinte in domeniu instalatii sau auto; - disponibilitate pt ore suplimentare(platite) ; - experienta si disponibilitate pt munca in comert ; -cunoasterea documentelor primare ; - seriozitate ; -persoana disciplinata ; -indemanare si rapiditate in activitate ; - cunostinte avansate de operare PC

Descrierea jobului

- intocmire bonuri pregatire marfa pt clientii din magazin ; - pregatirea marfurilor clientilor; - prezentarea marfurilor expuse cu un minim de detalii tehnice; - receptionarea marfurilor pe baza actelor si aranjarea lor in depozit; - mentinerea ordinii si respectarea regulilor de aranjare a marfurilor in depozit si in show-room; -implicare in realizarea si mentinerea standardelor de imagine ale magazinului

- show room ROMSTAL ; - distributie/vanzare echipamente pt instalatii de incalzire, aer conditionat, alimentare apa, canalizare, etc ; - distributie/vanzare obiecte sanitare si accesorii pt baie
-piese schimb auto straine si indigene

Expirat
operator calculator  -  MECDAF S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles