OPERATOR CALCULATOR

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Abilitati excelente de lucru pe calculator :
- Cunostinte foarte bune de operare pe calculator (Windows, MS Office, cunostinte de operare in programul Expressoft Master constituie un avantaj);
- Atentie la detalii;
- Responsabilitate, constiinciozitate si capacitate de respectare a termenelor;
- Bune abilitati de organizare;

Descrierea jobului

- Verifică conformitatea datelor introduse în aplicatiile de calculator cu datele din documentele de prelucrare;
- Selectează datele/informatiile înainte de a le introduce în calculator;
- Raportează superiorului si corectează erorile întâlnite;
- Respectă confidentialitatea datelor prelucrate;

Beneficii:
- Oportunitate de carieră pe termen lung, intr-un mediu dinamic si in continuă dezvoltare;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala si personala motivante.

Descrierea companiei

Cafeterie/bufet/catering in zona Baneasa.
Publicat 6 iun. 2022 Expiră 6 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos