Operator calculator

CONFIDENTIAL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- operare PC Microsoft
- dexteritate manuala
- foarte buna organizare
- abilitati functionaresti
- constintiozitate, seriozitate
- rigurozitate in realizarea sarcinilor

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Asigura suport superiorului ierarhic in coordonarea activitatii biroului postal
- Asigura back-up pentru coordonatorul punctului de lucru (indeplineste sarcinile acestuia in urmatoarele situatii: concediu/ absenta/ activitate de teren)
- Verifica integritatea trimiterilor postale
- Sorteaza trimiterile postale pe zone/cartiere/strazi si pe tipuri de servicii prestate de catre firma
- Asigura si inregistreaza formulare cu privire la schimbarile de adrese, furturile, pierderea, deteriorarea trimiterilor postale
- Inregistreaza formularele referitoare la trimiterile postale cu confirmare de primire
- Livreaza trimiterile postale cu confirmare de primire catre destinatari care se prezinta la biroul postal

Beneficii:
Salariu motivant
Training de specialitate
Publicat 25 ian. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos