Operator calculator

PINK POST - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Cunostinte Word/Excel (nivel mediu)
- Experienta anterioara nu este obligatorie
- Atentie la detalii
- Atitudine pozitiva
-Nu este un job de call center

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Inregistrarea contractelor comerciale noi si actualizarea informatiilor in cazul celor vechi;
- Inregistrarea comenzilor primite de la clienti in aplicatia interna si gestionarea solicitarilor venite de la clienti (mail, telefon, fax);
- Gestionarea conturilor de client;
- Prelucrarea bazelor de date primite de la clienti (cu ajutorul MS Excel);
- Generarea periodica de rapoarte pentru client privind statusul comenzilor/livrarilor;
- Relationare permanenta cu membrii celorlalte departamente;
- Asigura suport coordonatorilor birourilor postale in aplicarea procedurilor de lucru operationale;

Beneficii:
- Salariu
- Tichete de masa
- Training de specialitate

Pink Post este o companie cu acoperire nationala care ofera servicii postale integrate. Ne aflam pe aceasta piata din 2010 si in prezent avem peste 800 de angajati. Rezultatele noastre au cunoscut un trend permanent ascendant.

Ne bazam pe standarde de calitate ridicate, o relatie de parteneriat corect construita cu clientii si o echipa dedicata si specializata.
Publicat 18 nov. 2021 Reactualizat 16 dec. 2021 Expiră 18 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos