Publicat 26 Iul 2021 | Reactualizat 25 Aug 2021 | Expiră 26 Aug 2021

OPERATOR CALCULATOR

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

DNS Birotica este o companie in expansiune, fiind lideri de piata cu peste 65% din licitatiile publice in SEAP si distribuie produse in Bucuresti si in toata tara. Printre clienti se regasesc: DNA, DIICOT, SRI, SIE, IGPR, BNR, ANAF, Ministerul Finantelor Publice, Ministerul Educatiei, Tribunalul Bucuresti, Guvernul Romaniei, Administratia Prezidentiala, Primaria Bucuresti, Universitatea de Medicina Targu-Mures, Directia de Finante Publice Ploiesti, Universitatea Politehnica Bucuresti, ARR, Primaria Brasov, Institutul National al Magistraturii, Inspectoratul de Stat in Constructii, Primaria Sectorului 3.

Firma noastra ofera conditii placute de lucru intr-un cadru tanar si dinamic, program fix si posibilitati de promovare.
Daca doresti sa lucrezi intr-un mediu stabil, corect si propice dezvoltarii, te asteptam cu drag in echipa noastra!
Cautam persoane energice, pozitive si implicate.

Cerinte:
Absolvent studii medii/superioare;
Cunostinte bune de utilizare EXCEL si OUTLOOK;
Sociabil, comunicativ, spirit de munca in echipa, seriozitate;
Atentie la detalii, usurinta de a invata lucruri noi;
Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
Nu sunt necesare cunostinte in domeniu sau experienta.

Descrierea jobului

Resposabilitati:
Tehnoredactare oferte;
Transmiterea acestora catre clienti;
Verificarea rezultatului evaluarii ofertelor de catre clienti;
Preluarea apelurilor telefonice, e-mail-urilor, cererilor de oferta din partea clientilor;
Urmarirea indeplinirii obiectivelor stabilite de firma;
Relationarea si comunicarea atat cu clientii, cat si cu celelalte departamente;
Intocmirea rapoartelor zilnice de activitate;
Desfasurarea activitatii conform procedurilor de lucru scrise.

Beneficii:
Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti.
Posibilitatea de a lucra intr-o companie nationala, pe termen lung, in cadrul unei echipe tinere si dinamice.
Integrare profesionala asistata.
Program de lucru L-V 07.30 – 16.30, weekend-urile libere.
Prime de Paste si de Craciun.
Team-building si activitati pentru copii de sarbatori.
Asigurarea transportului cu masinile societatii din zona locuintei si pana la punctele de lucru, respectiv Galati sau Slobozia.

Compania infiintata in 2004, in Bucuresti, DNS Birotica Srl este o societate cu capital privat romanesc si distribuie in toata tara, produse de birotica, hartie copiator, consumabile pentru imprimante, produse de curatenie si mobilier. Suntem importatori directi din: China, Polonia, Germania, Olanda si Rusia.

Sediul social: Bucuresti, str. Pogoanelor, nr.147, sector 4.
Punct de lucru: Galati, str. Domneasca, zona Universitatii Dunarea de Jos.
Punct de lucru: Slobozia, Bd Matei Basarab, vis a vis de Inspectoratul de Politie Ialomita.

Ne gasiti si pe site: http://dnsbirotica.ro

Expirat
OPERATOR CALCULATOR  -  SC DNS BIROTICA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles