Publicat 16 Oct 2019 | Reactualizat 13 Nov 2019 | Expiră 15 Nov 2019

Operator calculator

1 post

Candidatul ideal

- persoana serioasa, dinamica, organizata,
- bune abilitati de comunicare
- este obligatorie cunoasterea limbii engleze
- cunostinte bune operare PC - pachet Office - Excel
- avantaj cunsotiinte operare ERP

Descrierea jobului

- pregateste documentatia pentru productie
- introduce in sistemul ERP toate datele referitoare la activitatea din productie
- realizeaza rapoarte de realizare pe comenzi

Companie germana de tricotaje cu vechime in Romania de peste 19 ani. Am investit in retehnologizare peste 3 milioane euro. Beneficiem de tehnologie de ultima ora si folosim cu succes Business Intelligence in activitatea de management. Pentru ca aceste investitii sa dea roade avem nevoie de oameni noi, competenti, cu afinitate catre invoatie, vizionari cu pasiune pentru Operations Management. Suntem afilati SEDEX - "Empowering sustainable and ethical supply chains" - si oferim conditii de munca conforme cu standardele acestei organizatii.
- exportam in Germania, UK, Italia, Franta, etc.
- relizam colectii pentru cele mai importante magazine prezente pe High Street London

Operator calculator  -  SC OFFENSIVE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles