Publicat 22 Mar 2019 | Expiră 22 Apr 2019

Operator calculator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- operare PC Microsoft
- dexteritate manuala
- foarte buna organizare
- abilitati functionaresti
- constintiozitate, seriozitate
- rigurozitate in realizarea sarcinilor

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Asigura suport superiorului ierarhic in coordonarea activitatii biroului postal
- Asigura back-up pentru coordonatorul punctului de lucru (indeplineste sarcinile acestuia in urmatoarele situatii: concediu/ absenta/ activitate de teren)
- Verifica integritatea trimiterilor postale
- Sorteaza trimiterile postale pe zone/cartiere/strazi si pe tipuri de servicii prestate de catre firma
- Asigura si inregistreaza formulare cu privire la schimbarile de adrese, furturile, pierderea, deteriorarea trimiterilor postale
- Inregistreaza formularele referitoare la trimiterile postale cu confirmare de primire
- Livreaza trimiterile postale cu confirmare de primire catre destinatari care se prezinta la biroul postal

Beneficii:
Salariu motivant
Training de specialitate

Pink Post Office este o companie privata de servicii postale.
In prezent avem 1500 de angajati si realizam livrari de corespondenta si materiale publicitare la nivel national.

Expirat
Operator calculator  -  PINK POST OFFICE