Publicat 16 Ian 2018 | Expiră 16 Feb 2018

Operator calculator

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
Cunoasterea limbii italiene si a limbii engleze constituie un avantaj;
Cunostinte de operare PC-nivel mediu, cunostinte Microsoft Office;
Persoana punctuala, organizata, serioasa, responsabila, cu atentie sporita la detalii si rezistenta la munca de rutina.
Capacitatea de a lucra cu termene limita.
Capacitatea de a lucra in echipa, dar si independent.
Cunostinte minime SQL.

Descrierea jobului

Procesare fisiere;
Verificare si modificare date intr-o baza de date;
Verificarea procedurilor existente si crearea unor noi proceduri;
Instruire operatori;
Verificarea si implementarea aplicatiilor software noi sau deja existente.

Societatea comerciala RING TEXTILE PRODUCTION RTP SRL, a fost infiintata in anul 1999 ca o societate romana cu raspundere limitata, avand ca obiect de activitate principal "Fabricarea altor articole de imbracaminte – exclusiv lenjeria de corp- cod CAEN 1413''.
Activitatea societăţii consta in productia articolelor de imbracaminte. Societatea face parte dintr-un grup de mai multe firme ce activeaza in domeniul textil. Cu un numar de peste 500 de angajati, firmele din grup lucreaza pentru branduri consacrate precum Diesel sau Prada.

Expirat
Operator calculator  -  Ring Textile Production