Operator Calculator / Vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 3500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-Capacitate de comunicare, spirit organizatoric și planificare a comenzilor
-Cunostințe de operare PC
-Gandire pozitiva, optimism, incredere-responsabilitate, seriozitate și implicare
-​Persoana dinamica, responsabila si organizata, interesata de o colaborare pe termen lung
-Adaptabilitate la munca in echipa, cu abilitati de comunicare si relationare

Descrierea jobului

-Preluare comenzi,date,mail-uri,
-Intocmire facturi proforme, facturi fiscale, avize, awb-uri precum si alte documente
-Gestionare stoc
-Pregatire toate comenzile pe baza documentelor emise si se ocupa de expedierea lor
-Relatii clienti

Descrierea companiei

Saturn Accesory SRL,

Drumul nostru a inceput inca din anul 1997, ani in care pas cu pas ne-am dezvoltat alaturi de voi si ne-am unit, pentru a oferi clientilor nostri cele mai potrivite si calitative produse.

Cine suntem ?

Suntem furnziori de accesorii textile pentru confectii, de peste 20 ani buni in acest domeniu. Importam tot ce tine de accesorii vestimentare necesare pentru confectii textile. Va prezentam o gama mare de produse la preturi rezonabile.

Pentru mai multe informatii, va rugam sa apelati la 0734.876.763
Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022